
Прокладка головки циліндра 451530 (ELRING)
1 390 ₴
- В наявності
- Код: EL451530
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
CORECO 83403109
WILMINK GROUP WG1244043
IAP QUALITY PARTS 11807187
ELRING 451530
FAI AutoParts HG2167B
TRISCAN 5014311
WILMINK GROUP WG1930152
RED-LINE 34HY036
VICTOR REINZ 611002220
HERTH+BUSS J1250560
BGA CH7550C
LYNXauto SH0646
ELRING 451.530
FAI AutoParts HG2167
LYNXauto SH-0646
WILMINK GROUP WG1087609
WILMINK GROUP WG2149320
WILMINK GROUP WG1449692
TRISCAN 501-4311
Hyundai 2231127870
IAP QUALITY PARTS 118-07187
VICTOR REINZ 61-10022-20
WILMINK GROUP WG1991698
WILMINK GROUP WG1141074
GLASER H4076920
Hyundai 22311-27870
GLASER H40769-20
WILMINK GROUP WG1704721
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
CORECO 83403109
WILMINK GROUP WG1244043
IAP QUALITY PARTS 11807187
ELRING 451530
FAI AutoParts HG2167B
TRISCAN 5014311
WILMINK GROUP WG1930152
RED-LINE 34HY036
VICTOR REINZ 611002220
HERTH+BUSS J1250560
BGA CH7550C
LYNXauto SH0646
ELRING 451.530
FAI AutoParts HG2167
LYNXauto SH-0646
WILMINK GROUP WG1087609
WILMINK GROUP WG2149320
WILMINK GROUP WG1449692
TRISCAN 501-4311
Hyundai 2231127870
IAP QUALITY PARTS 118-07187
VICTOR REINZ 61-10022-20
WILMINK GROUP WG1991698
WILMINK GROUP WG1141074
GLASER H4076920
Hyundai 22311-27870
GLASER H40769-20
WILMINK GROUP WG1704721
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 451.530 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.3 мм |
| Товщина після затягування | 1.3 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Діаметр | 88.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Grandeur, Santa Fe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴


