
Сальник колінвалу 790650 (ELRING)
440 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL790650
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник колінвалу
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1195093
TOPRAN 112 883
ELRING 790650
WILMINK GROUP WG1752003
AUDI 06H 103 085 J
AJUSA 15094000
CORTECO 20034298B
VAG 06H103085J
ELRING 790.650
WILMINK GROUP WG1226627
TOPRAN 112883
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1195093
TOPRAN 112 883
ELRING 790650
WILMINK GROUP WG1752003
AUDI 06H 103 085 J
AJUSA 15094000
CORTECO 20034298B
VAG 06H103085J
ELRING 790.650
WILMINK GROUP WG1226627
TOPRAN 112883
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 790.650 |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 36 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Leon, Q5, Tiguan, Toledo, A3, A4, A5, A6, A8, Transporter, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Multivan, Scirocco |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴





