
Прокладка головки циліндра 027082 (ELRING)
1 264 ₴
- В наявності
- Код: EL027082
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
LYNXauto SH0045
VICTOR REINZ 61-34315-50
FORD 1084755
ELRING 027062
ELRING 027.062
VICTOR REINZ 613431540
FORD 1 105 919
BGA CH5588J
TRISCAN 5012677
ELRING 027.082
FORD 1 084 755
GLASER H0752520
CORECO 415112P
FORD 1S4Q 6051JA
FORD XS4Q 6051CC
FORD 1S4Q6051JA
WILMINK GROUP WG1176567
ELRING 027.102
ELRING 027102
FORD XS4Q6051CD
FORD 1477470
ELRING 027112
ELRING 027072
FORD XS4Q6051CC
ELRING 027.072
ELRING 027082
WILMINK GROUP WG1757843
AJUSA 10118920
FORD 1 477 470
VICTOR REINZ 61-34315-10
ELRING 027.112
LYNXauto SH-0045
WILMINK GROUP WG1159628
WILMINK GROUP WG1244722
VICTOR REINZ 61-34315-40
VICTOR REINZ 61-34315-00
VICTOR REINZ 613431510
FORD 1131833
PAYEN AB5320
ELRING 027092
VICTOR REINZ 61-34315-20
GLASER H07525-20
ELRING 027.092
WILMINK GROUP WG1736901
WILMINK GROUP WG1087742
VICTOR REINZ 613431520
FORD 1 131 833
CORECO 415076P
TRISCAN 501-2677
WILMINK GROUP WG1228146
CORECO 415075P
VICTOR REINZ 613431500
FORD 1S4Q6051JB
FORD 1105919
WILMINK GROUP WG1002741
VICTOR REINZ 61-34315-30
FORD 1S4Q 6051JB
VICTOR REINZ 613431530
FORD XS4Q 6051CD
VICTOR REINZ 613431550
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
LYNXauto SH0045
VICTOR REINZ 61-34315-50
FORD 1084755
ELRING 027062
ELRING 027.062
VICTOR REINZ 613431540
FORD 1 105 919
BGA CH5588J
TRISCAN 5012677
ELRING 027.082
FORD 1 084 755
GLASER H0752520
CORECO 415112P
FORD 1S4Q 6051JA
FORD XS4Q 6051CC
FORD 1S4Q6051JA
WILMINK GROUP WG1176567
ELRING 027.102
ELRING 027102
FORD XS4Q6051CD
FORD 1477470
ELRING 027112
ELRING 027072
FORD XS4Q6051CC
ELRING 027.072
ELRING 027082
WILMINK GROUP WG1757843
AJUSA 10118920
FORD 1 477 470
VICTOR REINZ 61-34315-10
ELRING 027.112
LYNXauto SH-0045
WILMINK GROUP WG1159628
WILMINK GROUP WG1244722
VICTOR REINZ 61-34315-40
VICTOR REINZ 61-34315-00
VICTOR REINZ 613431510
FORD 1131833
PAYEN AB5320
ELRING 027092
VICTOR REINZ 61-34315-20
GLASER H07525-20
ELRING 027.092
WILMINK GROUP WG1736901
WILMINK GROUP WG1087742
VICTOR REINZ 613431520
FORD 1 131 833
CORECO 415076P
TRISCAN 501-2677
WILMINK GROUP WG1228146
CORECO 415075P
VICTOR REINZ 613431500
FORD 1S4Q6051JB
FORD 1105919
WILMINK GROUP WG1002741
VICTOR REINZ 61-34315-30
FORD 1S4Q 6051JB
VICTOR REINZ 613431530
FORD XS4Q 6051CD
VICTOR REINZ 613431550
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 027.082 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.32 мм |
| Товщина після затягування | 1.32 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Проекція поршня від | 0.651 мм |
| Проекція поршня до | 0.7 мм |
| Діаметр | 83.8 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Mondeo, Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, Fiesta, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 264 ₴


