Прокладка головки циліндра 344671 (ELRING)
1 417 ₴
- В наявності
- Код: EL344671
Прокладка головки циліндра 344671 (ELRING)В наявності
1 417 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
BOGE 32Q72A
GLASER H80779-00
OPEL 607619
ELRING 344.671
Chrysler 4893239AA
ALFA ROMEO 55 206 232
ELWIS ROYAL 25107
VICTOR REINZ 61-38835-00
GLASER H8077900
AUTOFREN SEINSA D41086C
WILMINK GROUP WG1449581
WILMINK GROUP WG1177982
WILMINK GROUP WG1087458
BOGE 32-Q72-A
FIAT 55206232
WILMINK GROUP WG2133525
DELCO REMY DC88539
WILMINK GROUP WG2055887
WILMINK GROUP WG1737011
PAYEN AH6510
ERT 401353
WILMINK GROUP WG1103646
ELWIS ROYAL 0025107
WILMINK GROUP WG1003962
BGA CH0206
CORTECO 49422205
Brembo F61275
Chrysler 04893239AA
FAI AutoParts HG1677
TRW JGM6378T
VICTOR REINZ 613883500
WILMINK GROUP WG1991563
OPEL 6 07 619
GUARNITAUTO 1011153850
GOETZE 3003052300
MONROE E7047R
SACHS 313 478
AJUSA 10184500
SACHS 313478
GOETZE 30-030523-00
MONROE G8003
GUARNITAUTO 101115-3850
Brembo F 61 275
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
BOGE 32Q72A
GLASER H80779-00
OPEL 607619
ELRING 344.671
Chrysler 4893239AA
ALFA ROMEO 55 206 232
ELWIS ROYAL 25107
VICTOR REINZ 61-38835-00
GLASER H8077900
AUTOFREN SEINSA D41086C
WILMINK GROUP WG1449581
WILMINK GROUP WG1177982
WILMINK GROUP WG1087458
BOGE 32-Q72-A
FIAT 55206232
WILMINK GROUP WG2133525
DELCO REMY DC88539
WILMINK GROUP WG2055887
WILMINK GROUP WG1737011
PAYEN AH6510
ERT 401353
WILMINK GROUP WG1103646
ELWIS ROYAL 0025107
WILMINK GROUP WG1003962
BGA CH0206
CORTECO 49422205
Brembo F61275
Chrysler 04893239AA
FAI AutoParts HG1677
TRW JGM6378T
VICTOR REINZ 613883500
WILMINK GROUP WG1991563
OPEL 6 07 619
GUARNITAUTO 1011153850
GOETZE 3003052300
MONROE E7047R
SACHS 313 478
AJUSA 10184500
SACHS 313478
GOETZE 30-030523-00
MONROE G8003
GUARNITAUTO 101115-3850
Brembo F 61 275
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 344.671 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.72 мм |
| Товщина після затягування | 0.72 мм |
| Діаметр | 72.4 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Fiat, Jeep |
| Сумісність з моделлю | Compass, Doblo, 500x, 500l, MiTo, Delta, Bravo, Tipo, 500C / 595C / 695C, 124 Spider, Punto, 124, Linea, Grande Punto, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 417 ₴

