Сальник розподілвалу 655190 (ELRING)
295 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL655190
Сальник розподілвалу 655190 (ELRING)В наявності
295 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник розподілвалу
Оригінальні номери
PAYEN NA5455
ELRING 655190
WILMINK GROUP WG1103963
VICTOR REINZ 80-38657-00
VICTOR REINZ 813865700
FAI AutoParts OS1615
WILMINK GROUP WG1194007
STELLOX 34-00133-SX
CORECO 19035910B
GLASER P77626-01
VICTOR REINZ 81-38657-00
CITROезія 023674
GLASER P7762601
WILMINK GROUP WG1225741
WILMINK GROUP WG1779628
BGA OS7357
WILMINK GROUP WG1751984
STELLOX 3400133SX
WILMINK GROUP WG1754071
WILMINK GROUP WG1005008
ELRING 655.190
WILMINK GROUP WG1766487
CITROËN 0236.74
AJUSA 15091600
VICTOR REINZ 803865700
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
PAYEN NA5455
ELRING 655190
WILMINK GROUP WG1103963
VICTOR REINZ 80-38657-00
VICTOR REINZ 813865700
FAI AutoParts OS1615
WILMINK GROUP WG1194007
STELLOX 34-00133-SX
CORECO 19035910B
GLASER P77626-01
VICTOR REINZ 81-38657-00
CITROезія 023674
GLASER P7762601
WILMINK GROUP WG1225741
WILMINK GROUP WG1779628
BGA OS7357
WILMINK GROUP WG1751984
STELLOX 3400133SX
WILMINK GROUP WG1754071
WILMINK GROUP WG1005008
ELRING 655.190
WILMINK GROUP WG1766487
CITROËN 0236.74
AJUSA 15091600
VICTOR REINZ 803865700
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 655.190 |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Expert, 307, 308, Jumpy, C4, C5, 407 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴

