Прокладка ГБЦ BMW 3 (E90)/5 (E60)/7 (F01/F02/F03/F04)/X6 (E71/E72) 05- (1.22mm) N54 B30 725.390 (ELRING)
4 093 ₴
- В наявності
- Код: EL725390
Прокладка ГБЦ BMW 3 (E90)/5 (E60)/7 (F01/F02/F03/F04)/X6 (E71/E72) 05- (1.22mm) N54 B30 725.390 (ELRING)В наявності
4 093 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ BMW 3 (E90)/5 (E60)/7 (F01/F02/F03/F04)/X6 (E71/E72) 05- (1.22mm) N54 B30
Оригінальні номери
BMW 11 12 7 557 265
GAZO GZ-A2604
WILMINK GROUP WG1003423
WILMINK GROUP WG2286535
VICTOR REINZ 61-37650-00
WXQP 210945
GAZO GZA2604
CORTECO 415448P
BMW 11127557265
VICTOR REINZ 613765000
AJUSA 10176500
GLASER H40380-00
BGA CH9560
WILMINK GROUP WG1194500
GLASER H4038000
WILMINK GROUP WG1245134
WILMINK GROUP WG1758600
WILMINK GROUP WG1177914
WILMINK GROUP WG1449480
WILMINK GROUP WG1930022
PAYEN AH5120
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
BMW 11 12 7 557 265
GAZO GZ-A2604
WILMINK GROUP WG1003423
WILMINK GROUP WG2286535
VICTOR REINZ 61-37650-00
WXQP 210945
GAZO GZA2604
CORTECO 415448P
BMW 11127557265
VICTOR REINZ 613765000
AJUSA 10176500
GLASER H40380-00
BGA CH9560
WILMINK GROUP WG1194500
GLASER H4038000
WILMINK GROUP WG1245134
WILMINK GROUP WG1758600
WILMINK GROUP WG1177914
WILMINK GROUP WG1449480
WILMINK GROUP WG1930022
PAYEN AH5120
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 725.390 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.17 мм |
| Товщина після затягування | 1.17 мм |
| Діаметр | 85.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 6 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X6, 3, 7-Series |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 093 ₴

