Прокладка головки циліндра 146818 (ELRING)
2 175 ₴
- В наявності
- Код: EL146818
Прокладка головки циліндра 146818 (ELRING)В наявності
2 175 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
AJUSA 10100910
VICTOR REINZ 613382000
OPEL 5607855
SAAB 95 44 669
OPEL 55354619
WILMINK GROUP WG1009053
SAAB 9544669
WILMINK GROUP WG1087148
VICTOR REINZ 61-33820-00
WILMINK GROUP WG1758036
OPEL 56 07 422
OPEL 90 502 270
OPEL 90502270
ELWIS ROYAL 0042668
OPEL 93 179 232
GUARNITAUTO 1035673851
ELWIS ROYAL 42668
BGA CH6598A
WILMINK GROUP WG2297053
WILMINK GROUP WG2133747
OPEL 90 540 460
WILMINK GROUP WG1228125
OPEL 90540460
OPEL 56 07 855
FAI AutoParts HG863
WILMINK GROUP WG1930304
GUARNITAUTO 103567-3851
GUARNITAUTO 1035675251
GUARNITAUTO 103567-5251
WILMINK GROUP WG1736865
OPEL 5607422
MOTIVE HGG445L
TRISCAN 501-5076
WILMINK GROUP WG1176574
CORECO 415045P
PAYEN AB5670
OPEL 93179232
WILMINK GROUP WG1244637
WILMINK GROUP WG1092279
WILMINK GROUP WG1002647
OPEL 55 354 619
TRISCAN 5015076
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
AJUSA 10100910
VICTOR REINZ 613382000
OPEL 5607855
SAAB 95 44 669
OPEL 55354619
WILMINK GROUP WG1009053
SAAB 9544669
WILMINK GROUP WG1087148
VICTOR REINZ 61-33820-00
WILMINK GROUP WG1758036
OPEL 56 07 422
OPEL 90 502 270
OPEL 90502270
ELWIS ROYAL 0042668
OPEL 93 179 232
GUARNITAUTO 1035673851
ELWIS ROYAL 42668
BGA CH6598A
WILMINK GROUP WG2297053
WILMINK GROUP WG2133747
OPEL 90 540 460
WILMINK GROUP WG1228125
OPEL 90540460
OPEL 56 07 855
FAI AutoParts HG863
WILMINK GROUP WG1930304
GUARNITAUTO 103567-3851
GUARNITAUTO 1035675251
GUARNITAUTO 103567-5251
WILMINK GROUP WG1736865
OPEL 5607422
MOTIVE HGG445L
TRISCAN 501-5076
WILMINK GROUP WG1176574
CORECO 415045P
PAYEN AB5670
OPEL 93179232
WILMINK GROUP WG1244637
WILMINK GROUP WG1092279
WILMINK GROUP WG1002647
OPEL 55 354 619
TRISCAN 5015076
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 146.818 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.3 мм |
| Товщина після затягування | 1.3 мм |
| Проекція поршня від | 0.51 мм |
| Проекція поршня до | 0.6 мм |
| Діаметр | 85.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, Frontera, Zafira, Omega, 9-3, 9-5, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 175 ₴

