
Сальник колінвала (передній) Mazda 3/6/CX-7 2.2 MZR-CD 08-13 (59x70.5x6) 355.630 (ELRING)
583 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL355630
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (передний) Mazda 3/6/CX-7 2.2 MZR-CD 08-13 (59x70.5x6)
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1754374
WILMINK GROUP WG1993558
WILMINK GROUP WG1249831
WILMINK GROUP WG2230817
SWAG 33110458
GLASER P7787101
BGA OS7303
WILMINK GROUP WG2233030
VICTOR REINZ 81-10383-00
Mazda R2AA-10-602
Blue Print ADBP610070
Mazda R2AA10602
FAI AutoParts OS2149
FEBI 178770
VICTOR REINZ 811038300
WILMINK GROUP WG1705844
SWAG 33 11 0458
GLASER P77871-01
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1754374
WILMINK GROUP WG1993558
WILMINK GROUP WG1249831
WILMINK GROUP WG2230817
SWAG 33110458
GLASER P7787101
BGA OS7303
WILMINK GROUP WG2233030
VICTOR REINZ 81-10383-00
Mazda R2AA-10-602
Blue Print ADBP610070
Mazda R2AA10602
FAI AutoParts OS2149
FEBI 178770
VICTOR REINZ 811038300
WILMINK GROUP WG1705844
SWAG 33 11 0458
GLASER P77871-01
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 355.630 |
| Внутрішній діаметр | 59 мм |
| Зовнішній діаметр | 70.5 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 6, CX-7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 583 ₴


