
Прокладка головки циліндра 569842 (ELRING)
1 950 ₴
- В наявності
- Код: EL569842
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
ELRING 569832
FORD 3M5Q6051EA
VICTOR REINZ 613543040
IAP QUALITY PARTS 11811055
Mazda Y601-10-2H1
FORD 1229881
FORD 1 229 881
ELRING 569.832
NE 200037002107
GLASER H18130-40
GUARNITAUTO 1036885255
BGA CH1504D
WILMINK GROUP WG1160098
WILMINK GROUP WG1003089
FORD 3M5Q 6051EA
PSA 0209.CF
BMW 11 12 7 805 935
MOTIVE HGP873L
PSA 0209CG
BSG BSG70115029
ELRING 100440
Mazda Y601102H1
GUARNITAUTO 103688-5255
VOLVO 30735085
VICTOR REINZ 61-35430-40
PATRON PG2-0331
ELRING 100.440
BGA CH1524D
CITROËN 0209.CG
WILMINK GROUP WG1083925
CORTECO 414111P
WILMINK GROUP WG1103501
ELRING 569.842
ELWIS ROYAL 0044297
FIAT 9682253480
VICTOR REINZ 613626540
WILMINK GROUP WG2047175
WILMINK GROUP WG1756961
PATRON PG20331
VICTOR REINZ 61-36265-40
PAYEN AD5170
WILMINK GROUP WG1176591
VICTOR REINZ 61-36265-30
Stark SKGCH-0470104
BMW 11127805935
HERTH+BUSS J1253069
RIDEX 318G0091
VOLVO 30 735 085
PSA 0209CF
ELWIS ROYAL 44297
ELRING 569842
VICTOR REINZ 613626530
WILMINK GROUP WG1380407
CORTECO 414116P
GLASER H1813040
Stark SKGCH0470104
CORTECO 414115P
BSG BSG 70-115-029
IAP QUALITY PARTS 118-11055
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
ELRING 569832
FORD 3M5Q6051EA
VICTOR REINZ 613543040
IAP QUALITY PARTS 11811055
Mazda Y601-10-2H1
FORD 1229881
FORD 1 229 881
ELRING 569.832
NE 200037002107
GLASER H18130-40
GUARNITAUTO 1036885255
BGA CH1504D
WILMINK GROUP WG1160098
WILMINK GROUP WG1003089
FORD 3M5Q 6051EA
PSA 0209.CF
BMW 11 12 7 805 935
MOTIVE HGP873L
PSA 0209CG
BSG BSG70115029
ELRING 100440
Mazda Y601102H1
GUARNITAUTO 103688-5255
VOLVO 30735085
VICTOR REINZ 61-35430-40
PATRON PG2-0331
ELRING 100.440
BGA CH1524D
CITROËN 0209.CG
WILMINK GROUP WG1083925
CORTECO 414111P
WILMINK GROUP WG1103501
ELRING 569.842
ELWIS ROYAL 0044297
FIAT 9682253480
VICTOR REINZ 613626540
WILMINK GROUP WG2047175
WILMINK GROUP WG1756961
PATRON PG20331
VICTOR REINZ 61-36265-40
PAYEN AD5170
WILMINK GROUP WG1176591
VICTOR REINZ 61-36265-30
Stark SKGCH-0470104
BMW 11127805935
HERTH+BUSS J1253069
RIDEX 318G0091
VOLVO 30 735 085
PSA 0209CF
ELWIS ROYAL 44297
ELRING 569842
VICTOR REINZ 613626530
WILMINK GROUP WG1380407
CORTECO 414116P
GLASER H1813040
Stark SKGCH0470104
CORTECO 414115P
BSG BSG 70-115-029
IAP QUALITY PARTS 118-11055
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 569.842 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.5 мм |
| Товщина після затягування | 1.5 мм |
| Проекція поршня від | 0.785 мм |
| Проекція поршня до | 0.886 мм |
| Діаметр | 76.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Suzuki, Mini, Fiat, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 307, 308, Jumpy, C-Max, C2, C3, C30, C4, C5, Partner, SX4, Expert, Fiesta, 407, Focus, Fusion, 206, 207, Clubman, S40, V70, V50, 1007, S80, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴


