
Прокладка головки циліндра 153142 (ELRING)
1 563 ₴
- В наявності
- Код: EL153142
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
HERTH+BUSS J1258062
ELWIS ROYAL 44207
Stark SKGCH0470042
PAYEN AD5510
FORD 1313815
VOLVO 8 653 716
AJUSA 10157320
TRISCAN 501-5582
WILMINK GROUP WG1103412
WILMINK GROUP WG1003175
TRISCAN 5015582
CITROËN 0209.AX
FORD 1 313 815
GUARNITAUTO 1036753853
BUICK 93384281
CORTECO 415059P
WILMINK GROUP WG2047169
ELWIS ROYAL 0044207
CITROËN 0209AX
SUZUKI 11141-67J01-003
VICTOR REINZ 613437020
WILMINK GROUP WG1177562
WILMINK GROUP WG1084019
SUZUKI 1114167J01003
VOLVO 8653716
WILMINK GROUP WG1160090
WILMINK GROUP WG1087736
WILMINK GROUP WG1756965
Stark SKGCH-0470042
VICTOR REINZ 61-34370-20
GUARNITAUTO 103675-3853
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
HERTH+BUSS J1258062
ELWIS ROYAL 44207
Stark SKGCH0470042
PAYEN AD5510
FORD 1313815
VOLVO 8 653 716
AJUSA 10157320
TRISCAN 501-5582
WILMINK GROUP WG1103412
WILMINK GROUP WG1003175
TRISCAN 5015582
CITROËN 0209.AX
FORD 1 313 815
GUARNITAUTO 1036753853
BUICK 93384281
CORTECO 415059P
WILMINK GROUP WG2047169
ELWIS ROYAL 0044207
CITROËN 0209AX
SUZUKI 11141-67J01-003
VICTOR REINZ 613437020
WILMINK GROUP WG1177562
WILMINK GROUP WG1084019
SUZUKI 1114167J01003
VOLVO 8653716
WILMINK GROUP WG1160090
WILMINK GROUP WG1087736
WILMINK GROUP WG1756965
Stark SKGCH-0470042
VICTOR REINZ 61-34370-20
GUARNITAUTO 103675-3853
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 153.142 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.3 мм |
| Товщина після затягування | 1.35 мм |
| Проекція поршня від | 0.66 мм |
| Проекція поршня до | 0.71 мм |
| Діаметр | 86 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Lancia, Suzuki, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | 307, 308, Jumpy, C-Max, C30, Aria, C4, Xenon, C5, Kuga, C70, Expert, 406, 407, Focus, Grand Vitara, Ulysse, 508, S-Max, S40, V70, V50, Mondeo, S80, Scudo, 607 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 563 ₴


