
Прокладка головки циліндра 877232 (ELRING)
1 037 ₴
- В наявності
- Код: EL877232
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
GLASER H8038600
WILMINK GROUP WG1090910
FEBI 105937
ET EngineTeam TH0054BTVR1
ET EngineTeam TH0054BT
GUARNITAUTO 104788-52065
Stark SKGCH0470172
VIKA 11030433801
TOPRAN 111135
WILMINK GROUP WG2134048
ET EngineTeam TH0054
TOPRAN 111 135
WILMINK GROUP WG1756765
ELRING 732.100
WILMINK GROUP WG1758168
WILMINK GROUP WG1003784
WILMINK GROUP WG1087121
WILMINK GROUP WG1929901
WILMINK GROUP WG1003488
MOTIVE HGW612
ELWIS ROYAL 56055
WILMINK GROUP WG1228393
BGA CH0510
PAYEN AG8840
RIDEX 318G0173
ELRING 732100
WILMINK GROUP WG2328939
AUDI 03D 103 383 G
ELWIS ROYAL 0056055
LYNXauto SH1184
JP GROUP 1119308700
WILMINK GROUP WG2227417
AJUSA 10162500
VICTOR REINZ 61-36050-00
WILMINK GROUP WG1228593
CORTECO 415363P
AUDI 03D103383G
WILMINK GROUP WG1160147
VICTOR REINZ 613605000
WILMINK GROUP WG1103477
LYNXauto SH-1184
GUARNITAUTO 10478852065
WILMINK GROUP WG1103504
Stark SKGCH-0470172
GLASER H80386-00
WILMINK GROUP WG1194579
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
GLASER H8038600
WILMINK GROUP WG1090910
FEBI 105937
ET EngineTeam TH0054BTVR1
ET EngineTeam TH0054BT
GUARNITAUTO 104788-52065
Stark SKGCH0470172
VIKA 11030433801
TOPRAN 111135
WILMINK GROUP WG2134048
ET EngineTeam TH0054
TOPRAN 111 135
WILMINK GROUP WG1756765
ELRING 732.100
WILMINK GROUP WG1758168
WILMINK GROUP WG1003784
WILMINK GROUP WG1087121
WILMINK GROUP WG1929901
WILMINK GROUP WG1003488
MOTIVE HGW612
ELWIS ROYAL 56055
WILMINK GROUP WG1228393
BGA CH0510
PAYEN AG8840
RIDEX 318G0173
ELRING 732100
WILMINK GROUP WG2328939
AUDI 03D 103 383 G
ELWIS ROYAL 0056055
LYNXauto SH1184
JP GROUP 1119308700
WILMINK GROUP WG2227417
AJUSA 10162500
VICTOR REINZ 61-36050-00
WILMINK GROUP WG1228593
CORTECO 415363P
AUDI 03D103383G
WILMINK GROUP WG1160147
VICTOR REINZ 613605000
WILMINK GROUP WG1103477
LYNXauto SH-1184
GUARNITAUTO 10478852065
WILMINK GROUP WG1103504
Stark SKGCH-0470172
GLASER H80386-00
WILMINK GROUP WG1194579
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 877.232 |
| Товщина | 0.64 мм |
| Товщина після затягування | 0.64 мм |
| Діаметр | 77.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Fox, Fabia, Polo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 037 ₴


