Прокладка головки циліндра 164261 (ELRING)
719 ₴
- В наявності
- Код: EL164261
Прокладка головки циліндра 164261 (ELRING)В наявності
719 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
TRISCAN 5012672
WILMINK GROUP WG1460611
WILMINK GROUP WG1497496
ELRING 164.261
FORD 1315704
WILMINK GROUP WG1758306
WILMINK GROUP WG1227782
FORD 1 315 704
WILMINK GROUP WG1087517
ELRING 164261
ELWIS ROYAL 0026576
WILMINK GROUP WG1003103
ELWIS ROYAL 26576
VICTOR REINZ 613156540
WILMINK GROUP WG1087526
WILMINK GROUP WG1244478
HERTH+BUSS J1253054
FORD 6 526 342
AJUSA 10083010
WILMINK GROUP WG1159252
FORD 6526342
TRISCAN 501-2672
BGA CH8375A
VICTOR REINZ 61-31565-40
CORTECO 414611P
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
TRISCAN 5012672
WILMINK GROUP WG1460611
WILMINK GROUP WG1497496
ELRING 164.261
FORD 1315704
WILMINK GROUP WG1758306
WILMINK GROUP WG1227782
FORD 1 315 704
WILMINK GROUP WG1087517
ELRING 164261
ELWIS ROYAL 0026576
WILMINK GROUP WG1003103
ELWIS ROYAL 26576
VICTOR REINZ 613156540
WILMINK GROUP WG1087526
WILMINK GROUP WG1244478
HERTH+BUSS J1253054
FORD 6 526 342
AJUSA 10083010
WILMINK GROUP WG1159252
FORD 6526342
TRISCAN 501-2672
BGA CH8375A
VICTOR REINZ 61-31565-40
CORTECO 414611P
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 164.261 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.42 мм |
| Товщина після затягування | 1.42 мм |
| Проекція поршня від | 0.69 мм |
| Проекція поршня до | 0.74 мм |
| Діаметр | 83.8 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Mondeo, Orion, Fiesta, Sierra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 719 ₴

