Прокладка головки циліндра 298111 (ELRING)
2 400 ₴
- В наявності
- Код: EL298111
Прокладка головки циліндра 298111 (ELRING)В наявності
2 400 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
VICTOR REINZ 611021920
FAI AutoParts HG2317B
WILMINK GROUP WG1779242
GLASER H84913-20
WILMINK GROUP WG2080237
MOTIVE HGW9109
BGA CH9606C
VIKA 11031830401
CORECO 49409511
WILMINK GROUP WG1991769
GLASER H8491320
MAN 65.03901-0002
AUDI 04L 103 383 AP
WILMINK GROUP WG1923394
WILMINK GROUP WG1754265
MAN 65039010002
AUDI 04L103383AP
VICTOR REINZ 61-10219-20
WILMINK GROUP WG1791281
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
VICTOR REINZ 611021920
FAI AutoParts HG2317B
WILMINK GROUP WG1779242
GLASER H84913-20
WILMINK GROUP WG2080237
MOTIVE HGW9109
BGA CH9606C
VIKA 11031830401
CORECO 49409511
WILMINK GROUP WG1991769
GLASER H8491320
MAN 65.03901-0002
AUDI 04L 103 383 AP
WILMINK GROUP WG1923394
WILMINK GROUP WG1754265
MAN 65039010002
AUDI 04L103383AP
VICTOR REINZ 61-10219-20
WILMINK GROUP WG1791281
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 298.111 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.71 мм |
| Товщина після затягування | 1.71 мм |
| Проекція поршня від | 1.11 мм |
| Проекція поршня до | 1.2 мм |
| Діаметр | 82.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 5 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan, Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴

