
Прокладка ГБЦ Hyundai H-1/Kia Sorento 2.5 CRDi 06-11 (2 мітки) (1.05 mm) 800.610 (ELRING)
2 085 ₴
- В наявності
- Код: EL800610
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Hyundai H-1/Kia Sorento 2.5 CRDi 06-11 (2 мітки) (1.05mm)
Оригінальні номери
FAI AutoParts HG2171B
BGA CH3610C
VICTOR REINZ 611024420
WILMINK GROUP WG1938298
ASHIKA 46-0K-K03C
IAP QUALITY PARTS 11821086
WILMINK GROUP WG2178473
Hyundai 223114A120
WILMINK GROUP WG1930233
WILMINK GROUP WG1449702
VICTOR REINZ 61-10244-20
WILMINK GROUP WG1911852
JAPKO 46K03C
GLASER H8494320
HERTH+BUSS J1250573
ASHIKA 460KK03C
IAP QUALITY PARTS 118-21086
JAPANPARTS GTK03C
Hyundai 22311-4A120
WILMINK GROUP WG1836885
JAPANPARTS GT-K03C
GLASER H84943-20
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
FAI AutoParts HG2171B
BGA CH3610C
VICTOR REINZ 611024420
WILMINK GROUP WG1938298
ASHIKA 46-0K-K03C
IAP QUALITY PARTS 11821086
WILMINK GROUP WG2178473
Hyundai 223114A120
WILMINK GROUP WG1930233
WILMINK GROUP WG1449702
VICTOR REINZ 61-10244-20
WILMINK GROUP WG1911852
JAPKO 46K03C
GLASER H8494320
HERTH+BUSS J1250573
ASHIKA 460KK03C
IAP QUALITY PARTS 118-21086
JAPANPARTS GTK03C
Hyundai 22311-4A120
WILMINK GROUP WG1836885
JAPANPARTS GT-K03C
GLASER H84943-20
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 800.610 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.05 мм |
| Товщина після затягування | 1.05 мм |
| Діаметр | 96 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, H 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 085 ₴


