
Сальник колінвалу 690110 (ELRING)
321 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL690110
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник колінвалу
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1194117
FAI AutoParts OS1183
WILMINK GROUP WG1738705
WILMINK GROUP WG1163360
WILMINK GROUP WG1223488
WILMINK GROUP WG1091101
VIKA 11151775101
WILMINK GROUP WG1250090
WILMINK GROUP WG1086458
ELRING 690.110
WILMINK GROUP WG2135377
GUARNITAUTO 9920618300
GLASER P7744300
ELRING 690110
AJUSA 15055300
CORECO 12015711B
AUDI 077115147A
GLASER P77443-00
WILMINK GROUP WG1766135
AKRON-MALÒ 608PRDF
AUDI 077 115 147 A
BGA OS1306
GUARNITAUTO 992061-8300
VICTOR REINZ 813412800
VICTOR REINZ 81-34128-00
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1194117
FAI AutoParts OS1183
WILMINK GROUP WG1738705
WILMINK GROUP WG1163360
WILMINK GROUP WG1223488
WILMINK GROUP WG1091101
VIKA 11151775101
WILMINK GROUP WG1250090
WILMINK GROUP WG1086458
ELRING 690.110
WILMINK GROUP WG2135377
GUARNITAUTO 9920618300
GLASER P7744300
ELRING 690110
AJUSA 15055300
CORECO 12015711B
AUDI 077115147A
GLASER P77443-00
WILMINK GROUP WG1766135
AKRON-MALÒ 608PRDF
AUDI 077 115 147 A
BGA OS1306
GUARNITAUTO 992061-8300
VICTOR REINZ 813412800
VICTOR REINZ 81-34128-00
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 690.110 |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A8, Touareg, Phaeton |
Інформація для замовлення
- Ціна: 321 ₴




