
Сальник коленвала (задний) Opel Combo 1.6 CNG 05- (80x98x14.6) 434.550 (ELRING)
994 ₴
- В наявності
- Код: EL434550
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (задний) Opel Combo 1.6 CNG 05- (80x98x14.6)
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1177375
WILMINK GROUP WG1183283
WILMINK GROUP WG1145436
OPEL 5614844
TOPRAN 207202
FAI AutoParts OS1483
WILMINK GROUP WG1226617
TOPRAN 207 202
WILMINK GROUP WG1429795
BGA OS7391
OPEL 55 355 235
OPEL 56 14 844
WILMINK GROUP WG1249972
OPEL 55355235
VICTOR REINZ 813943300
SKT 047910FP
AJUSA 15090900
WILMINK GROUP WG1085387
VICTOR REINZ 81-39433-00
GLASER P77780-01
WILMINK GROUP WG1087134
GLASER P7778001
ELRING 434.550
WILMINK GROUP WG1751977
CORTECO 20034129B
WILMINK GROUP WG2135288
SKT 047910-FP
QUINTON HAZELL QCC1459
ELRING 434550
WILMINK GROUP WG2225830
WILMINK GROUP WG1223189
WILMINK GROUP WG1004571
WILMINK GROUP WG1705764
WILMINK GROUP WG1163223
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1177375
WILMINK GROUP WG1183283
WILMINK GROUP WG1145436
OPEL 5614844
TOPRAN 207202
FAI AutoParts OS1483
WILMINK GROUP WG1226617
TOPRAN 207 202
WILMINK GROUP WG1429795
BGA OS7391
OPEL 55 355 235
OPEL 56 14 844
WILMINK GROUP WG1249972
OPEL 55355235
VICTOR REINZ 813943300
SKT 047910FP
AJUSA 15090900
WILMINK GROUP WG1085387
VICTOR REINZ 81-39433-00
GLASER P77780-01
WILMINK GROUP WG1087134
GLASER P7778001
ELRING 434.550
WILMINK GROUP WG1751977
CORTECO 20034129B
WILMINK GROUP WG2135288
SKT 047910-FP
QUINTON HAZELL QCC1459
ELRING 434550
WILMINK GROUP WG2225830
WILMINK GROUP WG1223189
WILMINK GROUP WG1004571
WILMINK GROUP WG1705764
WILMINK GROUP WG1163223
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 434.550 |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 98 мм |
| Висота | 14.6 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Niva, Astra, Tigra, Corsa, Viva, Zafira, 9-3, Stilo, Vectra, Meriva, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 994 ₴




