
Сальник колінвалу 457130 (ELRING)
580 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL457130
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник колінвалу
Оригінальні номери
CORECO 19035025B
WILMINK GROUP WG1250572
ELRING 935440
FAI AutoParts OS1230A
WILMINK GROUP WG1184503
LYNXauto SO-0165
WILMINK GROUP WG1004939
STELLOX 3400173SX
TOYOTA 9031189003
BGA OS2346
ELRING 935.440
TOYOTA 90311C0041
AJUSA 15049300
VICTOR REINZ 815355600
TOYOTA 90311-C0041
WXQP 90135
LYNXauto SO0165
VICTOR REINZ 81-53556-00
PAYEN NK169
WILMINK GROUP WG1192891
WILMINK GROUP WG1163318
WILMINK GROUP WG1766232
WILMINK GROUP WG1225545
STELLOX 34-00173-SX
TOYOTA 90311-89003
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
CORECO 19035025B
WILMINK GROUP WG1250572
ELRING 935440
FAI AutoParts OS1230A
WILMINK GROUP WG1184503
LYNXauto SO-0165
WILMINK GROUP WG1004939
STELLOX 3400173SX
TOYOTA 9031189003
BGA OS2346
ELRING 935.440
TOYOTA 90311C0041
AJUSA 15049300
VICTOR REINZ 815355600
TOYOTA 90311-C0041
WXQP 90135
LYNXauto SO0165
VICTOR REINZ 81-53556-00
PAYEN NK169
WILMINK GROUP WG1192891
WILMINK GROUP WG1163318
WILMINK GROUP WG1766232
WILMINK GROUP WG1225545
STELLOX 34-00173-SX
TOYOTA 90311-89003
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 457.130 |
| Внутрішній діаметр | 89 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Висота | 10 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Geely, Lexus, Toyota, Pontiac |
| Сумісність з моделлю | IS, NX, Vibe, Solara, ES, Borui, Alphard / Vellfire, EC8, RC, Camry, Alphard, Celica, Previa, RAV4, RX, GS, Venza, MR2, Avensis, Highlander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴




