
Сальник клапана (впуск) Mazda 3/6/CX-3/CX-5 1.5/2.2D 12- (5.5x11x13.6x13) 946.150 (ELRING)
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL946150
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана (впуск) Mazda 3/6/CX-3/CX-5 1.5/2.2D 12- (5.5x11x13.6x13)
Оригінальні номери
GLASER P7697100
Mazda SH01-10-155
WILMINK GROUP WG1146113
VICTOR REINZ 701016200
VICTOR REINZ 70-10162-00
WILMINK GROUP WG2042966
WILMINK GROUP WG1705638
Mazda SH0110155
GLASER P76971-00
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
GLASER P7697100
Mazda SH01-10-155
WILMINK GROUP WG1146113
VICTOR REINZ 701016200
VICTOR REINZ 70-10162-00
WILMINK GROUP WG2042966
WILMINK GROUP WG1705638
Mazda SH0110155
GLASER P76971-00
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 946.150 |
| Внутрішній діаметр | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 13.6 мм |
| Висота | 13 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴

