
Прокладка ГБЦ VW Caddy 2.0SDI 03- (3 мітки) 504.150 (ELRING)
1 940 ₴
- В наявності
- Код: EL504150
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ VW Caddy 2.0SDI 03- (3 мітки)
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1177824
FAI AutoParts HG1410B
AUDI 038103383CK
ELRING 150.791
VICTOR REINZ 613435010
VICTOR REINZ 613435000
VICTOR REINZ 613481020
PAYEN AG8950
WILMINK GROUP WG1087353
ELRING 504120
AJUSA 10168820
ELRING 150791
WILMINK GROUP WG1103411
VICTOR REINZ 61-34350-00
VICTOR REINZ 61-34350-20
WILMINK GROUP WG1003246
CORTECO 414153P
AUDI 038 103 383 CK
VICTOR REINZ 61-34350-10
ELRING 504.120
VICTOR REINZ 61-34810-10
WILMINK GROUP WG1227513
ELRING 504.150
ELRING 504.110
VICTOR REINZ 61-34810-20
ELRING 504110
VICTOR REINZ 613481010
ELRING 504150
VICTOR REINZ 613435020
CORECO 415016P
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1177824
FAI AutoParts HG1410B
AUDI 038103383CK
ELRING 150.791
VICTOR REINZ 613435010
VICTOR REINZ 613435000
VICTOR REINZ 613481020
PAYEN AG8950
WILMINK GROUP WG1087353
ELRING 504120
AJUSA 10168820
ELRING 150791
WILMINK GROUP WG1103411
VICTOR REINZ 61-34350-00
VICTOR REINZ 61-34350-20
WILMINK GROUP WG1003246
CORTECO 414153P
AUDI 038 103 383 CK
VICTOR REINZ 61-34350-10
ELRING 504.120
VICTOR REINZ 61-34810-10
WILMINK GROUP WG1227513
ELRING 504.150
ELRING 504.110
VICTOR REINZ 61-34810-20
ELRING 504110
VICTOR REINZ 613481010
ELRING 504150
VICTOR REINZ 613435020
CORECO 415016P
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 504.150 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.72 мм |
| Товщина після затягування | 1.72 мм |
| Проекція поршня від | 1 мм |
| Проекція поршня до | 1.2 мм |
| Діаметр | 82.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Golf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 940 ₴


