
Прокладка головки циліндра 124002 (ELRING)
1 953 ₴
- В наявності
- Код: EL124002
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
CORTECO 414807P
AJUSA 10121210
ELWIS ROYAL 0056032
VICTOR REINZ 613198010
GUARNITAUTO 104768-3852
WILMINK GROUP WG1103357
WILMINK GROUP WG1189246
WILMINK GROUP WG1929877
AUDI 038 103 383 AM
GUARNITAUTO 1047683852
GUARNITAUTO 1047685252
ET EngineTeam TH0023BTVR1
GUARNITAUTO 104768-5252
WILMINK GROUP WG1176769
FA1 EC1100901
TRISCAN 501-85105
FA1 HG1011A
BGA CH4559I
WILMINK GROUP WG2134030
WILMINK GROUP WG1757610
WILMINK GROUP WG1002979
VIKA 11030152801
ET EngineTeam TH0023
WILMINK GROUP WG1227939
Stark SKGCH-0470032
Stark SKGCH0470032
VIKA 11031389801
WILMINK GROUP WG2134027
FA1 EC1100-901
PAYEN BZ050
WILMINK GROUP WG1449243
AUDI 038103383AM
VICTOR REINZ 61-31980-10
ET EngineTeam TH0023BT
ELWIS ROYAL 56032
TRISCAN 50185105
WILMINK GROUP WG1087345
RIDEX 318G0031
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
CORTECO 414807P
AJUSA 10121210
ELWIS ROYAL 0056032
VICTOR REINZ 613198010
GUARNITAUTO 104768-3852
WILMINK GROUP WG1103357
WILMINK GROUP WG1189246
WILMINK GROUP WG1929877
AUDI 038 103 383 AM
GUARNITAUTO 1047683852
GUARNITAUTO 1047685252
ET EngineTeam TH0023BTVR1
GUARNITAUTO 104768-5252
WILMINK GROUP WG1176769
FA1 EC1100901
TRISCAN 501-85105
FA1 HG1011A
BGA CH4559I
WILMINK GROUP WG2134030
WILMINK GROUP WG1757610
WILMINK GROUP WG1002979
VIKA 11030152801
ET EngineTeam TH0023
WILMINK GROUP WG1227939
Stark SKGCH-0470032
Stark SKGCH0470032
VIKA 11031389801
WILMINK GROUP WG2134027
FA1 EC1100-901
PAYEN BZ050
WILMINK GROUP WG1449243
AUDI 038103383AM
VICTOR REINZ 61-31980-10
ET EngineTeam TH0023BT
ELWIS ROYAL 56032
TRISCAN 50185105
WILMINK GROUP WG1087345
RIDEX 318G0031
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 124.002 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.63 мм |
| Товщина після затягування | 1.63 мм |
| Проекція поршня від | 1.01 мм |
| Проекція поршня до | 1.1 мм |
| Діаметр | 80.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Fabia, Octavia, A3, Leon, Golf, New Beetle, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 953 ₴


