
Прокладка ГБЦ Kia Sorento 2.5 CRDi 02- Ø92,35mm, 1.05mm, (2 метки) 481.740 (ELRING)
2 041 ₴
- В наявності
- Код: EL481740
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Kia Sorento 2.5 CRDi 02- Ø92,35mm, 1.05mm, (2 метки)
Оригінальні номери
PAYEN AG9890
WILMINK GROUP WG1930225
WILMINK GROUP WG1090924
WILMINK GROUP WG1836628
WILMINK GROUP WG1756855
WILMINK GROUP WG1009109
FAI AutoParts HG2119B
BGA CH0584B
GLASER H21072-20
VICTOR REINZ 61-53415-20
WILMINK GROUP WG1103676
GLASER H2107220
WILMINK GROUP WG1003139
CORECO 415172P
WILMINK GROUP WG1084029
Hyundai 223114A020
VICTOR REINZ 615341520
MOTIVE HGU899L
GUARNITAUTO 1016235253
GUARNITAUTO 101623-5253
HERTH+BUSS J1250548
WILMINK GROUP WG2133565
Hyundai 22311-4A020
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
PAYEN AG9890
WILMINK GROUP WG1930225
WILMINK GROUP WG1090924
WILMINK GROUP WG1836628
WILMINK GROUP WG1756855
WILMINK GROUP WG1009109
FAI AutoParts HG2119B
BGA CH0584B
GLASER H21072-20
VICTOR REINZ 61-53415-20
WILMINK GROUP WG1103676
GLASER H2107220
WILMINK GROUP WG1003139
CORECO 415172P
WILMINK GROUP WG1084029
Hyundai 223114A020
VICTOR REINZ 615341520
MOTIVE HGU899L
GUARNITAUTO 1016235253
GUARNITAUTO 101623-5253
HERTH+BUSS J1250548
WILMINK GROUP WG2133565
Hyundai 22311-4A020
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 481.740 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.05 мм |
| Товщина після затягування | 1.05 мм |
| Діаметр | 92.35 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Porter, H-1 / Starex, H 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 041 ₴


