
Прокладка ГБЦ Ford Focus/Volvo C30/S40/V50 04-12 (0.32 mm) 287.560 (ELRING)
1 701 ₴
- В наявності
- Код: EL287560
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Ford Focus/Volvo C30/S40/V50 04-12 (0.32mm)
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1228624
VOLVO 31216200
WILMINK GROUP WG1758386
STELLOX 11-25108-SX
ELWIS ROYAL 26591
GLASER H4047500
WILMINK GROUP WG1003467
GLASER H40475-00
VICTOR REINZ 613761000
PAYEN AH7150
VICTOR REINZ 61-37610-00
ELWIS ROYAL 0026591
WILMINK GROUP WG1449618
FORD 1 471 525
WILMINK GROUP WG1754256
WILMINK GROUP WG1103602
CORTECO 415622P
WILMINK GROUP WG1178022
FORD 7S7G 6051CB
FORD 1471525
BGA CH8560
VOLVO 31 216 200
FORD 7S7G6051CB
FAI AutoParts HG1647
STELLOX 1125108SX
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1228624
VOLVO 31216200
WILMINK GROUP WG1758386
STELLOX 11-25108-SX
ELWIS ROYAL 26591
GLASER H4047500
WILMINK GROUP WG1003467
GLASER H40475-00
VICTOR REINZ 613761000
PAYEN AH7150
VICTOR REINZ 61-37610-00
ELWIS ROYAL 0026591
WILMINK GROUP WG1449618
FORD 1 471 525
WILMINK GROUP WG1754256
WILMINK GROUP WG1103602
CORTECO 415622P
WILMINK GROUP WG1178022
FORD 7S7G 6051CB
FORD 1471525
BGA CH8560
VOLVO 31 216 200
FORD 7S7G6051CB
FAI AutoParts HG1647
STELLOX 1125108SX
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 287.560 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.32 мм |
| Товщина після затягування | 0.32 мм |
| Діаметр | 79.8 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 1 |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, Fusion, C-Max, C30, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 701 ₴

