Прокладка ГБЦ Mitsubishi L200/Pajero 2.5D 05-(1.07mm) 940.740 (ELRING)
1 719 ₴
- В наявності
- Код: EL940740
Прокладка ГБЦ Mitsubishi L200/Pajero 2.5D 05-(1.07mm) 940.740 (ELRING)В наявності
1 719 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Mitsubishi L200/Pajero 2.5D 05-(1.07mm)
Оригінальні номери
RED-LINE 34MI010
JAPANPARTS GT-501A
WILMINK GROUP WG1938351
VICTOR REINZ 611064500
WILMINK GROUP WG2173299
ASHIKA 4605501A
ASHIKA 46-05-501A
MITSUBISHI 1005B819
GLASER H85032-00
JAPANPARTS GT501A
FAI AutoParts HG2101
GLASER H8503200
VICTOR REINZ 61-10645-00
JAPKO 46501A
FIAT 6000605013
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
RED-LINE 34MI010
JAPANPARTS GT-501A
WILMINK GROUP WG1938351
VICTOR REINZ 611064500
WILMINK GROUP WG2173299
ASHIKA 4605501A
ASHIKA 46-05-501A
MITSUBISHI 1005B819
GLASER H85032-00
JAPANPARTS GT501A
FAI AutoParts HG2101
GLASER H8503200
VICTOR REINZ 61-10645-00
JAPKO 46501A
FIAT 6000605013
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 940.740 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.07 мм |
| Товщина після затягування | 1.07 мм |
| Діаметр | 92.4 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 719 ₴

