Прокладка ГБЦ Toyota Land Cruiser (100/200)/Sequoia 4.7 02-14 (1.3 mm) (R) 483.930 (ELRING)
2 512 ₴
- В наявності
- Код: EL483930
Прокладка ГБЦ Toyota Land Cruiser (100/200)/Sequoia 4.7 02-14 (1.3 mm) (R) 483.930 (ELRING)В наявності
2 512 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Toyota Land Cruiser (100/200)/Sequoia 4.7 02-14 (1.3 mm) (R)
Оригінальні номери
GLASER H85006-00
VICTOR REINZ 61-10848-00
WILMINK GROUP WG1888231
TOYOTA 11115-50080
VICTOR REINZ 611084800
TOYOTA 11115-50050
HERTH+BUSS J1252061
TOYOTA 1111550080
GLASER H8500600
TOYOTA 1111550050
WILMINK GROUP WG1910732
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
GLASER H85006-00
VICTOR REINZ 61-10848-00
WILMINK GROUP WG1888231
TOYOTA 11115-50080
VICTOR REINZ 611084800
TOYOTA 11115-50050
HERTH+BUSS J1252061
TOYOTA 1111550080
GLASER H8500600
TOYOTA 1111550050
WILMINK GROUP WG1910732
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 483.930 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Права |
| Товщина | 1.02 мм |
| Товщина після затягування | 1.02 мм |
| Діаметр | 96 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Sequoia, LX, GX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 512 ₴

