Прокладка ГБЦ Toyota Land Cruiser (100/200)/Sequoia 4.7 02-14 (1.3 mm) (L) 483.920 (ELRING)
2 490 ₴
- В наявності
- Код: EL483920
Прокладка ГБЦ Toyota Land Cruiser (100/200)/Sequoia 4.7 02-14 (1.3 mm) (L) 483.920 (ELRING)В наявності
2 490 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Toyota Land Cruiser (100/200)/Sequoia 4.7 02-14 (1.3 mm) (L)
Оригінальні номери
TOYOTA 1111650040
TOYOTA 1111650070
TOYOTA 11116-50040
WILMINK GROUP WG1910733
WILMINK GROUP WG1888230
TOYOTA 11116-50070
VICTOR REINZ 61-10849-00
GLASER H8500700
VICTOR REINZ 611084900
GLASER H85007-00
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
TOYOTA 1111650040
TOYOTA 1111650070
TOYOTA 11116-50040
WILMINK GROUP WG1910733
WILMINK GROUP WG1888230
TOYOTA 11116-50070
VICTOR REINZ 61-10849-00
GLASER H8500700
VICTOR REINZ 611084900
GLASER H85007-00
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 483.920 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Ліва |
| Товщина | 1.02 мм |
| Товщина після затягування | 1.02 мм |
| Діаметр | 96 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Sequoia, LX, GX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 490 ₴

