
Прокладка головки циліндра 135072 (ELRING)
1 558 ₴
- В наявності
- Код: EL135072
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1103413
CITROËN 0209.AY
HERTH+BUSS J1258063
BGA CH1526C
VICTOR REINZ 61-34370-30
VOLVO 8653717
VICTOR REINZ 613311030
WILMINK GROUP WG1003276
GUARNITAUTO 1036753854
ELWIS ROYAL 0044203
FORD 1313816
ELWIS ROYAL 44203
AJUSA 10157330
Stark SKGCH0470048
GUARNITAUTO 103675-3854
VICTOR REINZ 613437030
CITROËN 0209AY
TRISCAN 501-5583
LYNXauto SH-0175
FORD 1 313 816
ET EngineTeam TH0025
BUICK 93384282
WILMINK GROUP WG1087734
WILMINK GROUP WG1084020
VICTOR REINZ 61-33110-30
TRISCAN 5015583
CORTECO 415060P
SUZUKI 11141-67J01-004
Stark SKGCH-0470048
WILMINK GROUP WG2047170
ET EngineTeam TH0025BT
PAYEN AD5520
VOLVO 8 653 717
WILMINK GROUP WG1160091
WILMINK GROUP WG1177563
LYNXauto SH0175
WILMINK GROUP WG1756966
SUZUKI 1114167J01004
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1103413
CITROËN 0209.AY
HERTH+BUSS J1258063
BGA CH1526C
VICTOR REINZ 61-34370-30
VOLVO 8653717
VICTOR REINZ 613311030
WILMINK GROUP WG1003276
GUARNITAUTO 1036753854
ELWIS ROYAL 0044203
FORD 1313816
ELWIS ROYAL 44203
AJUSA 10157330
Stark SKGCH0470048
GUARNITAUTO 103675-3854
VICTOR REINZ 613437030
CITROËN 0209AY
TRISCAN 501-5583
LYNXauto SH-0175
FORD 1 313 816
ET EngineTeam TH0025
BUICK 93384282
WILMINK GROUP WG1087734
WILMINK GROUP WG1084020
VICTOR REINZ 61-33110-30
TRISCAN 5015583
CORTECO 415060P
SUZUKI 11141-67J01-004
Stark SKGCH-0470048
WILMINK GROUP WG2047170
ET EngineTeam TH0025BT
PAYEN AD5520
VOLVO 8 653 717
WILMINK GROUP WG1160091
WILMINK GROUP WG1177563
LYNXauto SH0175
WILMINK GROUP WG1756966
SUZUKI 1114167J01004
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 135.072 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.4 мм |
| Товщина після затягування | 1.4 мм |
| Проекція поршня від | 0.71 мм |
| Проекція поршня до | 0.75 мм |
| Діаметр | 86 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Lancia, Suzuki, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | 307, 308, Jumpy, C-Max, C30, Aria, C4, Xenon, C5, Kuga, C70, Expert, 406, 407, Focus, Grand Vitara, Ulysse, 508, S-Max, S40, V70, V50, Mondeo, S80, Scudo, 607 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 558 ₴


