
Прокладка ГБЦ Audi A4/A5/A6/VW Touareg 3.0TDI 10-, 1-3cyl, Ø84,00 mm, 1.68m, 3 мітки 299.790 (ELRING)
2 466 ₴
- В наявності
- Код: EL299790
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Audi A4/A5/A6/VW Touareg 3.0TDI 10-, 1-3cyl, Ø84,00mm, 1.68 mm, 3 мітки
Оригінальні номери
VICTOR REINZ 61-37435-20
PORSCHE 95810417430
VICTOR REINZ 613743520
WILMINK GROUP WG2149510
CORECO 83403309
WILMINK GROUP WG1449860
AUDI 059103383JN
PORSCHE 95810417431
PORSCHE 958.104.174.31
AUDI 059 103 383 KN
GLASER H40585-20
WILMINK GROUP WG1191897
WILMINK GROUP WG1904108
AUDI 059103383KN
WILMINK GROUP WG1245104
WILMINK GROUP WG1704476
AUDI 059 103 383 JN
PORSCHE 958.104.174.30
BGA CH0120C
GLASER H4058520
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
VICTOR REINZ 61-37435-20
PORSCHE 95810417430
VICTOR REINZ 613743520
WILMINK GROUP WG2149510
CORECO 83403309
WILMINK GROUP WG1449860
AUDI 059103383JN
PORSCHE 95810417431
PORSCHE 958.104.174.31
AUDI 059 103 383 KN
GLASER H40585-20
WILMINK GROUP WG1191897
WILMINK GROUP WG1904108
AUDI 059103383KN
WILMINK GROUP WG1245104
WILMINK GROUP WG1704476
AUDI 059 103 383 JN
PORSCHE 958.104.174.30
BGA CH0120C
GLASER H4058520
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 299.790 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина після затягування | 1.68 мм |
| Проекція поршня від | 0.97 мм |
| Проекція поршня до | 1.08 мм |
| Діаметр | 84 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Місце встановлення | Права |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A6, A8, A5, Cayenne, Q5, Q7, Panamera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 466 ₴



