
Прокладка ГБЦ Audi A4/A5/A6/VW Touareg 3.0TDI 10- (2 мітки) (1.63 mm) (1-3 циліндр) 299.780 (ELRING)
2 327 ₴
- В наявності
- Код: EL299780
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Audi A4/A5/A6/VW Touareg 3.0TDI 10- (2 мітки) (1.63 mm) (1-3 циліндр)
Оригінальні номери
ELRING 299.780
WILMINK GROUP WG1904107
AUDI 059 103 383 JM
VICTOR REINZ 613753510
PORSCHE 958.104.174.21
VICTOR REINZ 60-37435-10
AUDI 059103383KM
PORSCHE 95810417421
VICTOR REINZ 61-37435-10
BGA CH0120B
WILMINK GROUP WG1245103
ELRING 299780
GLASER H4058510
CORTECO 83403322
VICTOR REINZ 603743510
AUDI 059103383JM
AUDI 059 103 383 KM
WILMINK GROUP WG2149523
GLASER H40585-10
VICTOR REINZ 61-37535-10
WILMINK GROUP WG1704475
PORSCHE 958.104.174.20
VICTOR REINZ 613743510
WILMINK GROUP WG1449859
PORSCHE 95810417420
WILMINK GROUP WG1191896
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
ELRING 299.780
WILMINK GROUP WG1904107
AUDI 059 103 383 JM
VICTOR REINZ 613753510
PORSCHE 958.104.174.21
VICTOR REINZ 60-37435-10
AUDI 059103383KM
PORSCHE 95810417421
VICTOR REINZ 61-37435-10
BGA CH0120B
WILMINK GROUP WG1245103
ELRING 299780
GLASER H4058510
CORTECO 83403322
VICTOR REINZ 603743510
AUDI 059103383JM
AUDI 059 103 383 KM
WILMINK GROUP WG2149523
GLASER H40585-10
VICTOR REINZ 61-37535-10
WILMINK GROUP WG1704475
PORSCHE 958.104.174.20
VICTOR REINZ 613743510
WILMINK GROUP WG1449859
PORSCHE 95810417420
WILMINK GROUP WG1191896
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 299.780 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина після затягування | 1.63 мм |
| Проекція поршня від | 0.92 мм |
| Проекція поршня до | 0.97 мм |
| Діаметр | 84 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Місце встановлення | Права |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A6, A8, A5, Cayenne, Q5, Q7, Panamera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 327 ₴


