
Прокладка ГБЦ Nissan Pathfinder 2.5 dCi 05- (5 міток) (1.03 mm) 715.100 (ELRING)
1 729 ₴
- В наявності
- Код: EL715100
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Nissan Pathfinder 2.5 dCi 05- (5 меток) (1.03mm)
Оригінальні номери
GLASER H1107850
WILMINK GROUP WG1194363
WILMINK GROUP WG1928774
WILMINK GROUP WG1177923
GUARNITAUTO 1024545256
ELWIS ROYAL 0022405
HERTH+BUSS J1251125
BGA CH0599E
ELWIS ROYAL 22405
WILMINK GROUP WG1756877
WILMINK GROUP WG1009098
GLASER H11078-50
GAZO GZA2763
NISSAN 11044VK505
PAYEN AH5360
CORTECO 415558P
VICTOR REINZ 615363550
GAZO GZ-A2763
RVI 5001869315
WILMINK GROUP WG1002896
FAI AutoParts HG1827E
GUARNITAUTO 102454-5256
WILMINK GROUP WG1033229
NISSAN 11044-VK505
TRISCAN 501-1017
VICTOR REINZ 61-53635-50
WILMINK GROUP WG2133625
WILMINK GROUP WG1228572
RVI 50 01 869 315
TRISCAN 5011017
AJUSA 10160250
WILMINK GROUP WG1103685
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
GLASER H1107850
WILMINK GROUP WG1194363
WILMINK GROUP WG1928774
WILMINK GROUP WG1177923
GUARNITAUTO 1024545256
ELWIS ROYAL 0022405
HERTH+BUSS J1251125
BGA CH0599E
ELWIS ROYAL 22405
WILMINK GROUP WG1756877
WILMINK GROUP WG1009098
GLASER H11078-50
GAZO GZA2763
NISSAN 11044VK505
PAYEN AH5360
CORTECO 415558P
VICTOR REINZ 615363550
GAZO GZ-A2763
RVI 5001869315
WILMINK GROUP WG1002896
FAI AutoParts HG1827E
GUARNITAUTO 102454-5256
WILMINK GROUP WG1033229
NISSAN 11044-VK505
TRISCAN 501-1017
VICTOR REINZ 61-53635-50
WILMINK GROUP WG2133625
WILMINK GROUP WG1228572
RVI 50 01 869 315
TRISCAN 5011017
AJUSA 10160250
WILMINK GROUP WG1103685
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 715.100 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.03 мм |
| Товщина після затягування | 1.03 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Проекція поршня від | 0.355 мм |
| Проекція поршня до | 0.4 мм |
| Діаметр | 89.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Cabstar, Murano, Navara, Pick Up, Pathfinder |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 729 ₴


