
Сальник напівосі Opel Combo 1.7CDTI 04- (35x55x9) 597.500 (ELRING)
631 ₴
- В наявності
- Код: EL597500
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник напівосі Opel Combo 1.7CDTI 04- (35x55x9)
Оригінальні номери
BTA G30001
WILMINK GROUP WG1754843
ET EngineTeam TM0038
OPEL 0374151
OPEL 90342143
OPEL 90 342 143
OPEL 03 74 151
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
BTA G30001
WILMINK GROUP WG1754843
ET EngineTeam TM0038
OPEL 0374151
OPEL 90342143
OPEL 90 342 143
OPEL 03 74 151
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 597.500 |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Висота | 9 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Signum, Ascona, Astra, Calibra, Zafira, Speedster, Kadett, Vectra, Meriva, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 631 ₴

