
Прокладка головки циліндра 726740 (ELRING)
1 694 ₴
- В наявності
- Код: EL726740
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1103599
AUDI 03L 103 383 AJ
GLASER H40584-00
VICTOR REINZ 613760000
TRISCAN 50185158
GUARNITAUTO 1042203851
BGA CH7508
AUDI 03L103383BF
WILMINK GROUP WG1704468
WILMINK GROUP WG1103558
GLASER H4058400
VICTOR REINZ 613717500
WILMINK GROUP WG2047194
VICTOR REINZ 61-37175-00
WILMINK GROUP WG1449757
VICTOR REINZ 61-37600-00
AUDI 03L 103 383 BM
TRISCAN 501-85158
AJUSA 10195900
FAI AutoParts HG1943
AUDI 03L103383AJ
WILMINK GROUP WG1758174
MOTIVE HGW9056
FAI AutoParts HG1744
VIKA 11031575301
AUDI 03L 103 383 BF
ET EngineTeam TH0082BT
WILMINK GROUP WG1922975
AUDI 03L103383BM
WILMINK GROUP WG1087797
GUARNITAUTO 104220-3851
ELWIS ROYAL 56117
WILMINK GROUP WG1363606
WILMINK GROUP WG1704471
CORTECO 49368066
ELWIS ROYAL 0056117
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1103599
AUDI 03L 103 383 AJ
GLASER H40584-00
VICTOR REINZ 613760000
TRISCAN 50185158
GUARNITAUTO 1042203851
BGA CH7508
AUDI 03L103383BF
WILMINK GROUP WG1704468
WILMINK GROUP WG1103558
GLASER H4058400
VICTOR REINZ 613717500
WILMINK GROUP WG2047194
VICTOR REINZ 61-37175-00
WILMINK GROUP WG1449757
VICTOR REINZ 61-37600-00
AUDI 03L 103 383 BM
TRISCAN 501-85158
AJUSA 10195900
FAI AutoParts HG1943
AUDI 03L103383AJ
WILMINK GROUP WG1758174
MOTIVE HGW9056
FAI AutoParts HG1744
VIKA 11031575301
AUDI 03L 103 383 BF
ET EngineTeam TH0082BT
WILMINK GROUP WG1922975
AUDI 03L103383BM
WILMINK GROUP WG1087797
GUARNITAUTO 104220-3851
ELWIS ROYAL 56117
WILMINK GROUP WG1363606
WILMINK GROUP WG1704471
CORTECO 49368066
ELWIS ROYAL 0056117
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 726.740 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.55 мм |
| Товщина після затягування | 1.55 мм |
| Проекція поршня від | 0.91 мм |
| Проекція поршня до | 1 мм |
| Діаметр | 82.2 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Q5, Tiguan, A1, Touran, A3, A4, A5, A6, Transporter, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Multivan, Crafter, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 694 ₴



