Сальник колінвала (передній) Opel Agila 1.0/1.2i 08-/Suzuki Jimny 1.3 01- (41x53x6) 717.710 (ELRING)
202 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL717710
Сальник колінвала (передній) Opel Agila 1.0/1.2i 08-/Suzuki Jimny 1.3 01- (41x53x6) 717.710 (ELRING)В наявності
202 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвала (передній) Opel Agila 1.0/1.2i 08-/Suzuki Jimny 1.3 01- (41x53x6)
Оригінальні номери
IAP QUALITY PARTS 134-16100
WILMINK GROUP WG1004855
OPEL 93 193 839
GLASER P7745301
LYNXauto SO-0230
OPEL 93193839
LYNXauto SO0230
SKT 046161-V
GLASER P77453-01
SWAG 84106883
SUZUKI 09283-41001
FAI AutoParts OS2248
OPEL 47 09 000
WILMINK GROUP WG1249821
NISSAN 13510-4A00B
SUZUKI 16141M68PA0
Blue Print ADK86111
TRISCAN 855043001
FEBI 106883
SKT 046161V
SUZUKI 09283-41002
AJUSA 15090400
VICTOR REINZ 81-53699-00
SWAG 84 10 6883
SUZUKI 11389-54L00
WILMINK GROUP WG1225498
SUZUKI 09283-41003
STELLOX 3400117SX
SUZUKI 0928341003
FIAT 71741822
WILMINK GROUP WG1194420
WILMINK GROUP WG1705848
TRISCAN 8550 43001
WILMINK GROUP WG1250587
RED-LINE 44SZ011
VICTOR REINZ 815369900
ELWIS ROYAL 8152001
WILMINK GROUP WG1746098
NISSAN 135104A00B
FAI AutoParts OS2231
CORTECO 19034959B
WILMINK GROUP WG1938689
OPEL 4709000
WILMINK GROUP WG2220708
SUZUKI 0928341001
SUZUKI 1138954L00
IAP QUALITY PARTS 13416100
STELLOX 34-00117-SX
WILMINK GROUP WG2227661
WILMINK GROUP WG1766502
SUZUKI 0928341002
BGA OS7393
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
IAP QUALITY PARTS 134-16100
WILMINK GROUP WG1004855
OPEL 93 193 839
GLASER P7745301
LYNXauto SO-0230
OPEL 93193839
LYNXauto SO0230
SKT 046161-V
GLASER P77453-01
SWAG 84106883
SUZUKI 09283-41001
FAI AutoParts OS2248
OPEL 47 09 000
WILMINK GROUP WG1249821
NISSAN 13510-4A00B
SUZUKI 16141M68PA0
Blue Print ADK86111
TRISCAN 855043001
FEBI 106883
SKT 046161V
SUZUKI 09283-41002
AJUSA 15090400
VICTOR REINZ 81-53699-00
SWAG 84 10 6883
SUZUKI 11389-54L00
WILMINK GROUP WG1225498
SUZUKI 09283-41003
STELLOX 3400117SX
SUZUKI 0928341003
FIAT 71741822
WILMINK GROUP WG1194420
WILMINK GROUP WG1705848
TRISCAN 8550 43001
WILMINK GROUP WG1250587
RED-LINE 44SZ011
VICTOR REINZ 815369900
ELWIS ROYAL 8152001
WILMINK GROUP WG1746098
NISSAN 135104A00B
FAI AutoParts OS2231
CORTECO 19034959B
WILMINK GROUP WG1938689
OPEL 4709000
WILMINK GROUP WG2220708
SUZUKI 0928341001
SUZUKI 1138954L00
IAP QUALITY PARTS 13416100
STELLOX 34-00117-SX
WILMINK GROUP WG2227661
WILMINK GROUP WG1766502
SUZUKI 0928341002
BGA OS7393
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 717.710 |
| Внутрішній діаметр | 41 мм |
| Зовнішній діаметр | 53 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Suzuki, Subaru, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Wagon R, Kizashi, SX4 S-Cross, SX4, Swift, Celerio, Jimny, ALTO, Vitara, Justy, Baleno, Grand Vitara, Pixo, Ignis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴

