
Прокладка головки циліндра 148720 (ELRING)
2 212 ₴
- В наявності
- Код: EL148720
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
CORECO 83403306
FAI AutoParts HG1494B
BGA CH9589
VICTOR REINZ 61-37025-20
WILMINK GROUP WG1177955
GLASER H0189600
WILMINK GROUP WG1103550
WILMINK GROUP WG2149507
WILMINK GROUP WG1736994
AUDI 076 103 383 C
FAI AutoParts HG1494
VICTOR REINZ 613702520
MOTIVE HGW9066
PAYEN AH5970
VIKA 11031053301
WILMINK GROUP WG1449499
VICTOR REINZ 61-37025-00
GLASER H01896-00
JP GROUP 1119310000
WILMINK GROUP WG1087357
AUDI 076103383C
AJUSA 10178200
VICTOR REINZ 613702500
WILMINK GROUP WG1002534
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
CORECO 83403306
FAI AutoParts HG1494B
BGA CH9589
VICTOR REINZ 61-37025-20
WILMINK GROUP WG1177955
GLASER H0189600
WILMINK GROUP WG1103550
WILMINK GROUP WG2149507
WILMINK GROUP WG1736994
AUDI 076 103 383 C
FAI AutoParts HG1494
VICTOR REINZ 613702520
MOTIVE HGW9066
PAYEN AH5970
VIKA 11031053301
WILMINK GROUP WG1449499
VICTOR REINZ 61-37025-00
GLASER H01896-00
JP GROUP 1119310000
WILMINK GROUP WG1087357
AUDI 076103383C
AJUSA 10178200
VICTOR REINZ 613702500
WILMINK GROUP WG1002534
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 148.720 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.53 мм |
| Товщина після затягування | 1.53 мм |
| Проекція поршня від | 0.81 мм |
| Проекція поршня до | 0.96 мм |
| Діаметр | 81.9 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 5 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 212 ₴


