
Прокладка ГБЦ Audi A6 3.0 TFSI 08- (4-6 циліндр) 323.370 (ELRING)
1 245 ₴
- В наявності
- Код: EL323370
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Audi A6 3.0 TFSI 08- (4-6 циліндр)
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1003454
PORSCHE 958.104.174.00
GLASER H40462-00
WILMINK GROUP WG1245037
AUDI 06E103149AD
VICTOR REINZ 61-37020-00
AUDI 06E 103 149 AG
PORSCHE 95810417400
GLASER H4046200
VIKA 11031391701
WILMINK GROUP WG1449382
GAZO GZ-A2802
ELRING 323.370
AUDI 06E 103 149 AD
VICTOR REINZ 603702000
VICTOR REINZ 60-37020-00
ELRING 323370
AUDI 06E103149AG
WILMINK GROUP WG1380105
GAZO GZA2802
VICTOR REINZ 613702000
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1003454
PORSCHE 958.104.174.00
GLASER H40462-00
WILMINK GROUP WG1245037
AUDI 06E103149AD
VICTOR REINZ 61-37020-00
AUDI 06E 103 149 AG
PORSCHE 95810417400
GLASER H4046200
VIKA 11031391701
WILMINK GROUP WG1449382
GAZO GZ-A2802
ELRING 323.370
AUDI 06E 103 149 AD
VICTOR REINZ 603702000
VICTOR REINZ 60-37020-00
ELRING 323370
AUDI 06E103149AG
WILMINK GROUP WG1380105
GAZO GZA2802
VICTOR REINZ 613702000
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 323.370 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.85 мм |
| Товщина після затягування | 0.85 мм |
| Діаметр | 85.2 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A6, A8, A5, Cayenne, Q5, Q7, Panamera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 245 ₴


