
Прокладка головки циліндра 174425 (ELRING)
2 285 ₴
- В наявності
- Код: EL174425
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
NISSAN 11044-00Q0D
WILMINK GROUP WG1991668
WILMINK GROUP WG1704948
DACIA 82 01 073 205
VICTOR REINZ 613700010
DACIA 82 00 498 869
NISSAN 1104400Q1B
DACIA 82 00 855 449
WILMINK GROUP WG1103549
DACIA 8200929929
WILMINK GROUP WG1449828
NISSAN 1104400Q0H
WILMINK GROUP WG1923384
WILMINK GROUP WG2047184
NISSAN 11044-00Q1B
PATRON PG2-0390
AJUSA 10200100
PATRON PG20390
CORECO 49409500
DACIA 8201073205
GUARNITAUTO 1037855250
NISSAN 11044-00Q0P
FAI AutoParts HG1770
DACIA 110449199R
DACIA 82 00 929 929
ELRING 174.425
DACIA 8200855449
GUARNITAUTO 103785-5250
WILMINK GROUP WG1191020
VICTOR REINZ 61-37000-10
NISSAN 1104400Q0P
NISSAN 11044-00Q0H
HERTH+BUSS J1251148
NISSAN 1104400Q0D
DACIA 8200498869
ELRING 174425
NE 200038002200
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
NISSAN 11044-00Q0D
WILMINK GROUP WG1991668
WILMINK GROUP WG1704948
DACIA 82 01 073 205
VICTOR REINZ 613700010
DACIA 82 00 498 869
NISSAN 1104400Q1B
DACIA 82 00 855 449
WILMINK GROUP WG1103549
DACIA 8200929929
WILMINK GROUP WG1449828
NISSAN 1104400Q0H
WILMINK GROUP WG1923384
WILMINK GROUP WG2047184
NISSAN 11044-00Q1B
PATRON PG2-0390
AJUSA 10200100
PATRON PG20390
CORECO 49409500
DACIA 8201073205
GUARNITAUTO 1037855250
NISSAN 11044-00Q0P
FAI AutoParts HG1770
DACIA 110449199R
DACIA 82 00 929 929
ELRING 174.425
DACIA 8200855449
GUARNITAUTO 103785-5250
WILMINK GROUP WG1191020
VICTOR REINZ 61-37000-10
NISSAN 1104400Q0P
NISSAN 11044-00Q0H
HERTH+BUSS J1251148
NISSAN 1104400Q0D
DACIA 8200498869
ELRING 174425
NE 200038002200
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 174.425 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.15 мм |
| Товщина після затягування | 1.15 мм |
| Діаметр | 84.85 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Samsung, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Scenic, Megane, QM5, Qashqai, Koleos, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 285 ₴


