Прокладка головки циліндра 146828 (ELRING)
2 329 ₴
- В наявності
- Код: EL146828
Прокладка головки циліндра 146828 (ELRING)В наявності
2 329 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1244638
OPEL 93 179 233
OPEL 90 540 461
GUARNITAUTO 103567-5252
WILMINK GROUP WG1090864
GUARNITAUTO 103567-3852
ELWIS ROYAL 42667
WILMINK GROUP WG1087149
WILMINK GROUP WG1003204
STELLOX 11-25061-SX
WILMINK GROUP WG1002997
WILMINK GROUP WG1736866
OPEL 90 502 271
OPEL 5607423
WILMINK GROUP WG1930303
ELRING 146828
SAAB 9544677
OPEL 56 07 856
PAYEN AB5680
OPEL 5607856
STELLOX 1125061SX
TOPRAN 205832
AJUSA 10100920
OPEL 93179233
Stark SKGCH0470099
WILMINK GROUP WG1192099
GUARNITAUTO 1035675252
WILMINK GROUP WG1228126
VICTOR REINZ 613382010
CORECO 415046P
TRISCAN 501-5077
VICTOR REINZ 61-33820-10
WILMINK GROUP WG2297054
Stark SKGCH-0470099
TOPRAN 205 832
SAAB 95 44 677
GUARNITAUTO 1035673852
WILMINK GROUP WG2133748
TRISCAN 5015077
WILMINK GROUP WG1758037
OPEL 56 07 423
ELWIS ROYAL 0042667
WILMINK GROUP WG1228552
WILMINK GROUP WG1244639
OPEL 90502271
ELRING 146.828
WILMINK GROUP WG1159451
OPEL 90540461
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1244638
OPEL 93 179 233
OPEL 90 540 461
GUARNITAUTO 103567-5252
WILMINK GROUP WG1090864
GUARNITAUTO 103567-3852
ELWIS ROYAL 42667
WILMINK GROUP WG1087149
WILMINK GROUP WG1003204
STELLOX 11-25061-SX
WILMINK GROUP WG1002997
WILMINK GROUP WG1736866
OPEL 90 502 271
OPEL 5607423
WILMINK GROUP WG1930303
ELRING 146828
SAAB 9544677
OPEL 56 07 856
PAYEN AB5680
OPEL 5607856
STELLOX 1125061SX
TOPRAN 205832
AJUSA 10100920
OPEL 93179233
Stark SKGCH0470099
WILMINK GROUP WG1192099
GUARNITAUTO 1035675252
WILMINK GROUP WG1228126
VICTOR REINZ 613382010
CORECO 415046P
TRISCAN 501-5077
VICTOR REINZ 61-33820-10
WILMINK GROUP WG2297054
Stark SKGCH-0470099
TOPRAN 205 832
SAAB 95 44 677
GUARNITAUTO 1035673852
WILMINK GROUP WG2133748
TRISCAN 5015077
WILMINK GROUP WG1758037
OPEL 56 07 423
ELWIS ROYAL 0042667
WILMINK GROUP WG1228552
WILMINK GROUP WG1244639
OPEL 90502271
ELRING 146.828
WILMINK GROUP WG1159451
OPEL 90540461
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 146.828 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.4 мм |
| Товщина після затягування | 1.4 мм |
| Проекція поршня від | 0.61 мм |
| Проекція поршня до | 0.7 мм |
| Діаметр | 85.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, Frontera, Zafira, Omega, 9-3, 9-5, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 329 ₴

