Прокладка ГБЦ VW T5/6 2.0 BiTDI 09- (3 мітки) (1.71 mm) 789.883 (ELRING)
2 087 ₴
- В наявності
- Код: EL789883
Прокладка ГБЦ VW T5/6 2.0 BiTDI 09- (3 мітки) (1.71 mm) 789.883 (ELRING)В наявності
2 087 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ VW T5/6 2.0 BiTDI 09- (3 мітки) (1.71mm)
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1705144
TRISCAN 50185163
WILMINK GROUP WG1755042
WILMINK GROUP WG1791225
VICTOR REINZ 61-10140-20
VICTOR REINZ 611014020
WILMINK GROUP WG1910527
GLASER H84868-20
WILMINK GROUP WG1923387
GUARNITAUTO 104231-5253
AUDI 03L103383DE
BGA CH9601C
ELRING 789.883
GLASER H8486820
WILMINK GROUP WG2297090
PAYEN AH8180
ELRING 789883
WILMINK GROUP WG1957093
CORTECO 49409504
FAI AutoParts HG2331B
TRISCAN 501-85163
WILMINK GROUP WG2328938
AUDI 03L 103 383 DE
GUARNITAUTO 1042315253
MOTIVE HGW9082
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1705144
TRISCAN 50185163
WILMINK GROUP WG1755042
WILMINK GROUP WG1791225
VICTOR REINZ 61-10140-20
VICTOR REINZ 611014020
WILMINK GROUP WG1910527
GLASER H84868-20
WILMINK GROUP WG1923387
GUARNITAUTO 104231-5253
AUDI 03L103383DE
BGA CH9601C
ELRING 789.883
GLASER H8486820
WILMINK GROUP WG2297090
PAYEN AH8180
ELRING 789883
WILMINK GROUP WG1957093
CORTECO 49409504
FAI AutoParts HG2331B
TRISCAN 501-85163
WILMINK GROUP WG2328938
AUDI 03L 103 383 DE
GUARNITAUTO 1042315253
MOTIVE HGW9082
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 789.883 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.71 мм |
| Товщина після затягування | 1.71 мм |
| Проекція поршня від | 1.11 мм |
| Проекція поршня до | 1.2 мм |
| Діаметр | 82.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 5 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 087 ₴

