
Прокладка головки циліндра 575051 (ELRING)
3 060 ₴
- В наявності
- Код: EL575051
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG2133608
HERTH+BUSS J1252179
GUARNITAUTO 102275-5251
WILMINK GROUP WG1930044
TOYOTA 11115-WA020-01
WILMINK GROUP WG1449766
WILMINK GROUP WG1704688
IAP QUALITY PARTS 11817193
GLASER H4075100
GLASER H40751-00
VICTOR REINZ 61-38110-00
BMW 11 12 8 509 146
TOYOTA 11115WA02001
BMW 11128509146
BGA CH8545
WILMINK GROUP WG1193755
WILMINK GROUP WG2149257
GUARNITAUTO 1022755251
RED-LINE 34TO080
WILMINK GROUP WG1758367
IAP QUALITY PARTS 118-17193
VICTOR REINZ 613811000
CORECO 83403039
WILMINK GROUP WG1245201
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG2133608
HERTH+BUSS J1252179
GUARNITAUTO 102275-5251
WILMINK GROUP WG1930044
TOYOTA 11115-WA020-01
WILMINK GROUP WG1449766
WILMINK GROUP WG1704688
IAP QUALITY PARTS 11817193
GLASER H4075100
GLASER H40751-00
VICTOR REINZ 61-38110-00
BMW 11 12 8 509 146
TOYOTA 11115WA02001
BMW 11128509146
BGA CH8545
WILMINK GROUP WG1193755
WILMINK GROUP WG2149257
GUARNITAUTO 1022755251
RED-LINE 34TO080
WILMINK GROUP WG1758367
IAP QUALITY PARTS 118-17193
VICTOR REINZ 613811000
CORECO 83403039
WILMINK GROUP WG1245201
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 575.051 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.45 мм |
| Товщина після затягування | 1.45 мм |
| Проекція поршня до | 0.92 мм |
| Діаметр | 84.7 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Mini, Toyota, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, 3, RAV4, Avensis, Clubman |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 060 ₴


