Прокладка ГБЦ VW Touareg 3.0 V6 10- (2 мітки) (1.63 mm) (4-6 циліндр) 299.810 (ELRING)
1 724 ₴
- В наявності
- Код: EL299810
Прокладка ГБЦ VW Touareg 3.0 V6 10- (2 мітки) (1.63 mm) (4-6 циліндр) 299.810 (ELRING)В наявності
1 724 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ VW Touareg 3.0 V6 10- (2 мітки) (1.63mm) (4-6 циліндр)
Оригінальні номери
AUDI 059103383JQ
AUDI 059 103 383 KQ
VICTOR REINZ 603744010
VICTOR REINZ 61-37440-10
WILMINK GROUP WG1245106
BGA CH0130B
PORSCHE 958.104.173.20
WILMINK GROUP WG1704478
AUDI 059 103 383 JQ
PORSCHE 95810417321
VICTOR REINZ 60-37440-10
WILMINK GROUP WG2149525
GLASER H4058610
CORECO 83403324
WILMINK GROUP WG1191899
VICTOR REINZ 613744010
AUDI 059103383KQ
GLASER H40586-10
WILMINK GROUP WG1449857
WILMINK GROUP WG1904110
PORSCHE 958.104.173.21
PORSCHE 95810417320
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
AUDI 059103383JQ
AUDI 059 103 383 KQ
VICTOR REINZ 603744010
VICTOR REINZ 61-37440-10
WILMINK GROUP WG1245106
BGA CH0130B
PORSCHE 958.104.173.20
WILMINK GROUP WG1704478
AUDI 059 103 383 JQ
PORSCHE 95810417321
VICTOR REINZ 60-37440-10
WILMINK GROUP WG2149525
GLASER H4058610
CORECO 83403324
WILMINK GROUP WG1191899
VICTOR REINZ 613744010
AUDI 059103383KQ
GLASER H40586-10
WILMINK GROUP WG1449857
WILMINK GROUP WG1904110
PORSCHE 958.104.173.21
PORSCHE 95810417320
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 299.810 |
| Товщина після затягування | 1.63 мм |
| Проекція поршня від | 0.92 мм |
| Проекція поршня до | 0.97 мм |
| Діаметр | 84 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Місце встановлення | Ліва |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A6, A8, A5, Cayenne, Q5, Q7, Panamera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 724 ₴

