
Прокладка ГБЦ Nissan Pathfinder 2.5 dCi 05- (0.90 mm) 715.360 (ELRING)
1 835 ₴
- В наявності
- Код: EL715360
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Nissan Pathfinder 2.5 dCi 05- (0.90mm)
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG2010430
WILMINK GROUP WG1002473
WILMINK GROUP WG1009093
AJUSA 10160200
RVI 50 01 869 309
WILMINK GROUP WG1103680
FAI AutoParts HG1827
Stark SKGCH-0470273
GLASER H01078-00
WILMINK GROUP WG1756872
BGA CH0599
Stark SKGCH0470273
NISSAN 11044VK500
WILMINK GROUP WG1194376
HERTH+BUSS J1251120
RVI 5001869309
VICTOR REINZ 61-53635-00
LYNXauto SH0974
NE 200089000701
LYNXauto SH-0974
RED-LINE 34NI108
NISSAN 11044-VK500
VICTOR REINZ 615363500
CORECO 415553P
WILMINK GROUP WG1928769
MOTIVE HGN591L
RIDEX 318G0273
GLASER H0107800
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG2010430
WILMINK GROUP WG1002473
WILMINK GROUP WG1009093
AJUSA 10160200
RVI 50 01 869 309
WILMINK GROUP WG1103680
FAI AutoParts HG1827
Stark SKGCH-0470273
GLASER H01078-00
WILMINK GROUP WG1756872
BGA CH0599
Stark SKGCH0470273
NISSAN 11044VK500
WILMINK GROUP WG1194376
HERTH+BUSS J1251120
RVI 5001869309
VICTOR REINZ 61-53635-00
LYNXauto SH0974
NE 200089000701
LYNXauto SH-0974
RED-LINE 34NI108
NISSAN 11044-VK500
VICTOR REINZ 615363500
CORECO 415553P
WILMINK GROUP WG1928769
MOTIVE HGN591L
RIDEX 318G0273
GLASER H0107800
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 715.360 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.9 мм |
| Товщина після затягування | 0.9 мм |
| Проекція поршня від | 0.23 мм |
| Проекція поршня до | 0.255 мм |
| Діаметр | 89.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Cabstar, Murano, Navara, Pick Up, Pathfinder |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 835 ₴



