Прокладка ГБЦ Opel Astra J/H 1.7CDTI 09- (0.95 mm) (1 мітка) 158.352 (ELRING)
1 581 ₴
- В наявності
- Код: EL158352
Прокладка ГБЦ Opel Astra J/H 1.7CDTI 09- (0.95 mm) (1 мітка) 158.352 (ELRING)В наявності
1 581 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Opel Astra J/H 1.7CDTI 09- (0.95 mm) (1 мітка)
Оригінальні номери
FAI AutoParts HG2255
WILMINK GROUP WG1087840
CORTECO 415531P
BGA CH9547
HERTH+BUSS J1250917
WILMINK GROUP WG1758590
GUARNITAUTO 1035945251
WILMINK GROUP WG1178003
WILMINK GROUP WG1002543
WILMINK GROUP WG2133772
GUARNITAUTO 103594-5251
WILMINK GROUP WG1103567
WILMINK GROUP WG1228554
OPEL 97 376 212
GLASER H0190300
OPEL 97376212
VICTOR REINZ 61-37235-00
VICTOR REINZ 613723500
GLASER H01903-00
WILMINK GROUP WG1449517
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
FAI AutoParts HG2255
WILMINK GROUP WG1087840
CORTECO 415531P
BGA CH9547
HERTH+BUSS J1250917
WILMINK GROUP WG1758590
GUARNITAUTO 1035945251
WILMINK GROUP WG1178003
WILMINK GROUP WG1002543
WILMINK GROUP WG2133772
GUARNITAUTO 103594-5251
WILMINK GROUP WG1103567
WILMINK GROUP WG1228554
OPEL 97 376 212
GLASER H0190300
OPEL 97376212
VICTOR REINZ 61-37235-00
VICTOR REINZ 613723500
GLASER H01903-00
WILMINK GROUP WG1449517
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 158.352 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.95 мм |
| Товщина після затягування | 0.95 мм |
| Діаметр | 80.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Corsa, Zafira, Cruze, Mokka, Meriva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 581 ₴

