Сальник клапана (впуск/випуск) Toyota Corolla/Yaris 1.4D 01- (6x14x11) 558.850 (ELRING)
571 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL558850
Сальник клапана (впуск/випуск) Toyota Corolla/Yaris 1.4D 01- (6x14x11) 558.850 (ELRING)В наявності
571 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана (впуск/випуск) Toyota Corolla/Yaris 1.4D 01- (6x14x11)
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1705273
ELRING 535.510
WILMINK GROUP WG1225794
BMW 11347791053
FAI AutoParts VSK1838
GLASER N9210200
CORECO 19036039
GLASER N92102-00
TOYOTA 9091302129
BMW 11 34 7 791 053
BGA VK2356
WILMINK GROUP WG1768615
ELRING 846820
CORTECO 19036040
VICTOR REINZ 125345701
WILMINK GROUP WG1242780
WILMINK GROUP WG2046473
TOYOTA 90913-02121
PAYEN HR5132
ELRING 846.820
VICTOR REINZ 12-53457-01
WILMINK GROUP WG1225793
ELRING 535510
TOYOTA 9091302121
WILMINK GROUP WG1149899
TOYOTA 90913-02129
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1705273
ELRING 535.510
WILMINK GROUP WG1225794
BMW 11347791053
FAI AutoParts VSK1838
GLASER N9210200
CORECO 19036039
GLASER N92102-00
TOYOTA 9091302129
BMW 11 34 7 791 053
BGA VK2356
WILMINK GROUP WG1768615
ELRING 846820
CORTECO 19036040
VICTOR REINZ 125345701
WILMINK GROUP WG1242780
WILMINK GROUP WG2046473
TOYOTA 90913-02121
PAYEN HR5132
ELRING 846.820
VICTOR REINZ 12-53457-01
WILMINK GROUP WG1225793
ELRING 535510
TOYOTA 9091302121
WILMINK GROUP WG1149899
TOYOTA 90913-02129
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 558.850 |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Зовнішній діаметр | 14 мм |
| Висота | 11 мм |
| Сумісність з маркою | Mini, Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | IQ, Corolla, Auris, Trezia, Yaris |
Інформація для замовлення
- Ціна: 571 ₴

