
Прокладка ГБЦ Ford Fiesta/Focus/Fusion 1.4 i 16V 01- 255.040 (ELRING)
1 181 ₴
- В наявності
- Код: EL255040
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Ford Fiesta/Focus/Fusion 1.4 i 16V 01-
Оригінальні номери
VICTOR REINZ 61-36400-00
GUARNITAUTO 102597-5250
WILMINK GROUP WG1736962
ELWIS ROYAL 0026513
PAYEN AB5133
Mazda C40110271B
PATRON PG20368
FORD 3S4G6051AA
PATRON PG2-0368
WILMINK GROUP WG1003836
WILMINK GROUP WG1103506
VICTOR REINZ 613640000
WILMINK GROUP WG1087860
FORD 1 253 984
FORD 1253984
WILMINK GROUP WG1929541
GUARNITAUTO 1025975250
Mazda C401-10-271B
AJUSA 10156500
WILMINK GROUP WG1090859
CORTECO 415208P
WILMINK GROUP WG1228257
FORD 3S4G 6051AA
STELLOX 1125120SX
ELWIS ROYAL 26513
WILMINK GROUP WG1009087
WILMINK GROUP WG2047138
STELLOX 11-25120-SX
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
VICTOR REINZ 61-36400-00
GUARNITAUTO 102597-5250
WILMINK GROUP WG1736962
ELWIS ROYAL 0026513
PAYEN AB5133
Mazda C40110271B
PATRON PG20368
FORD 3S4G6051AA
PATRON PG2-0368
WILMINK GROUP WG1003836
WILMINK GROUP WG1103506
VICTOR REINZ 613640000
WILMINK GROUP WG1087860
FORD 1 253 984
FORD 1253984
WILMINK GROUP WG1929541
GUARNITAUTO 1025975250
Mazda C401-10-271B
AJUSA 10156500
WILMINK GROUP WG1090859
CORTECO 415208P
WILMINK GROUP WG1228257
FORD 3S4G 6051AA
STELLOX 1125120SX
ELWIS ROYAL 26513
WILMINK GROUP WG1009087
WILMINK GROUP WG2047138
STELLOX 11-25120-SX
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 255.040 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.32 мм |
| Товщина після затягування | 0.32 мм |
| Діаметр | 77 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 1 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 181 ₴


