
Фільтр повітряний Fiat 500L 1.4 16V/1.6 JTDM 12- A1614 (PURFLUX)
839 ₴
- В наявності
- Код: PXA1614
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
фільтр повітряний Fiat 500L 1.4 16V/1.6 JTDM 12-
Оригінальні номери
HIFI FILTER SA7116
MFilter K7126
FILTRON AP0228
MANN-FILTER C23013
KLAXCAR FRANCE FA541z
KNECHT LX3597
HIFI FILTER SA5156
FRAM CA11744
KAMOKA F243101
FIAT 51885139
UFI 3060700
SOFIMA S3607A
ASHIKA FA0215JM
KOLBENSCHMIDT 50014741
Фільтри повітряні
Оригінальні номери
HIFI FILTER SA7116
MFilter K7126
FILTRON AP0228
MANN-FILTER C23013
KLAXCAR FRANCE FA541z
KNECHT LX3597
HIFI FILTER SA5156
FRAM CA11744
KAMOKA F243101
FIAT 51885139
UFI 3060700
SOFIMA S3607A
ASHIKA FA0215JM
KOLBENSCHMIDT 50014741
Фільтри повітряні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | A1614 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 144 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | 500l |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839 ₴

