
Колодка гальмівні KIA Carnival, Sedona P30 095 (Brembo)
3 518 ₴
- В наявності
- Код: BRMP30095
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
колодка гальмівні KIA Carnival, Sedona
Аналоги
C10340ABE
SP1688
Оригінальні номери
KIA 58101A9A50
KIA 58101A9A10
KIA 58101A9A20
MOBIS 58101A9A00
KIA 58101A9A00
Колодки гальмівні
Аналоги
C10340ABE
SP1688
Оригінальні номери
KIA 58101A9A50
KIA 58101A9A10
KIA 58101A9A20
MOBIS 58101A9A00
KIA 58101A9A00
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mobis |
| Кросс-номери | BREMBO P30095; Kia 58101A9A00; SANGSIN BRAKE SP1688 |
| Ширина | 161 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 60 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Число індикаторів зносу | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 518 ₴

