
Фільтр паливний 35371 (FEBI)
541 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: FE35371
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
фільтр паливний
Оригінальні номери
MAN 51125030042
MAN 51.12503.0042
MAN 51.12503.0056
MAN 82125030048
NEOPLAN 82125030048
NEOPLAN 51.12503.0056
NEOPLAN 51.12503.0042
NEOPLAN 51125030042
NEOPLAN 82125030042
MAN 51125030048
NEOPLAN 51.12503.0037
MAN 51125030056
NEOPLAN 82.12503.0042
MAN 82.12503.0048
NEOPLAN 51125030037
MAN 82.12503.0042
NEOPLAN 51125030056
MAN 51.12503.0037
NEOPLAN 51125030048
MAN 51125030037
MAN 51.12503.0048
MAN 82125030042
Фільтри паливні
Оригінальні номери
MAN 51125030042
MAN 51.12503.0042
MAN 51.12503.0056
MAN 82125030048
NEOPLAN 82125030048
NEOPLAN 51.12503.0056
NEOPLAN 51.12503.0042
NEOPLAN 51125030042
NEOPLAN 82125030042
MAN 51125030048
NEOPLAN 51.12503.0037
MAN 51125030056
NEOPLAN 82.12503.0042
MAN 82.12503.0048
NEOPLAN 51125030037
MAN 82.12503.0042
NEOPLAN 51125030056
MAN 51.12503.0037
NEOPLAN 51125030048
MAN 51125030037
MAN 51.12503.0048
MAN 82125030042
Фільтри паливні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 35371 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 230 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 73 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 541 ₴


