
Гальмівні колодки, дискові 16560 (FEBI)
983 ₴
- В наявності
- Код: FE16560
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки, дискові
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | 16560 |
| Довжина | 95.4 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 983 ₴


