
Прокладка головки блоку, 627651 (ELRING)
1 484 ₴
- В наявності
- Код: EL627651
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки блоку,
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | AJUSA 10153200; Audi 06C103383H; BGA CH1579; Corteco 415470P; ELRING 627651; Febi Bilstein 34827; Glaser H8044600; JP GROUP 1119309300; Patron PG20301; Swag 30934827; Topran 111942; VIKA 11031393101; Victor Reinz 613600000 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 627.651 |
| Товщина | 0.9 мм |
| Товщина після затягування | 0.9 мм |
| Діаметр | 83.2 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A8, A4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 484 ₴


