
Прокладка головки блоку, 176510 (ELRING)
742 ₴
- В наявності
- Код: EL176510
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки блоку,
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 176.510 |
| Товщина | 1.5 мм |
| Товщина після затягування | 1.5 мм |
| Діаметр | 75.5 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Wagon R, Carry, Jimny, Justy, Baleno |
Інформація для замовлення
- Ціна: 742 ₴


