
Прокладка головки блоку, 807801 (ELRING)
1 432 ₴
- В наявності
- Код: EL807801
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки блоку,
Аналоги
613433000
Прокладки двигуна
Аналоги
613433000
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | ELRING 807801 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 807.801 |
| Товщина | 0.5 мм |
| Товщина після затягування | 0.5 мм |
| Діаметр | 87.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 2 |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira, Croma, Speedster, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 432 ₴

